В Академії урочисто вшанували військовослужбовців строкової служби
16 Квітень 2018

На стройовому плацу Національної академії Національної гвардії України пройшли урочистості з нагоди звільнення в запас військовослужбовців батальйону забезпечення навчального процесу, які вислужили встановлені терміни служби.

Розпочався урочистий захід із підняття державного прапору.

До строковиків звернувся т.в.о. начальника Академії полковник Олександр Морозов:

«Навчання та служба стали важливим етапом у вашому житті. В стінах Академії Національної гвардії вам вдалося досягнути чималого: виховати в собі волю, рішучість, бажання бути першим і кращим, з повагою ставитися до своїх товаришів по службі. Ви стали не лише загартованими воїнами, але й сформувались, як особистість, навчилися бути справжніми чоловіками – відповідальними, цілеспрямованими. Досвід, який ви здобули, знадобиться вам у подальшому житті. Тож, щиро вітаю вас з успішним завершенням служби».

За старанність, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди звільнення в запас військовослужбовців заохотили подяками, грамотами, фотокарткою біля розгорнутого Бойового Прапора Національної академії.

Період строкової служби завершився, але кожен із юнаків готовий за вимогою стати на захист своєї Батьківщини і народу. Самі військовослужбовці зізнаються, що за ці півтора роки значно подорослішали. Армія змінила їх у кращу сторону.

«Ми стали серйознішими, більш відповідальними, почали ще більше цінувати свої сім’ї, приймати виважені рішення. Опанування знань військової науки стало для нас справжньою школою мужності і гартування сили духу. Тут ми знайшли справжніх друзів. Окремо хочемо подякувати колективу батальйону забезпечення за можливість відчувати домашній затишок. Ми пишаємося службою в стінах  Академії», - зазначив сержант Іван Пивоваров.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 339.