Курсанти-випускники Академії відпрацювали практичні навички в польових умовах (відео)
4 Травень 2018

На базі навчального центру Національної академії Національної гвардії України з курсантами-випускниками та офіцерами-магістрами пройшли комплексно-польові заняття. Особовий склад двох факультетів розгорнув та обладнав свої позиції у польових умовах навчального центру Академії. Кожен факультет діяв за своєю специфікою та направленістю. Під час занять т.в.о. начальника Академії полковник Олександр Морозов перевірив хід проведення польових навчань та підготовку випускників.

Особовий склад факультету економіки та менеджменту відпрацьовував дії підрозділів тилу безпосередньо в районі виконання завдань. Майбутні офіцери займались обладнанням базового польового табору та об’єктів тилу разом з офіцерами оперативно-тактичного рівня, використовуючи усі можливі підручні матеріальні засоби. Аби приготувати їжу в польових умовах та забезпечити роботу об’єктів тилу, особовий склад доклав чимало зусиль і врешті добре справився зі своїми завданнями.

«За роки навчання ми отримали достатньо ґрунтовних знань і під час польових занять закріпили їх практично. Протягом польового виходу ми показали, що готові до виконання обов’язків на офіцерських посадах у підрозділах Національної гвардії України», – коментує хід занять курсант Олег Бабій.

Інженерно-технічний факультет зосередив увагу майбутніх офіцерів на роботі збірного пункту пошкоджених машин і організації охорони та оборони пункту. Курсанти-випускники пройшли інтенсивну практичну підготовку щодо ремонту техніки та озброєння шляхом розгортання та організації роботи пункту в польових умовах.

«За останній рік значно зросла кількість практичних занять, які проводяться з майбутніми офіцерами. По-перше, це пов’язано з постійним надходженням нових зразків техніки та озброєння для оснащення Національної гвардії. На сьогоднішній день нові зразки поступають у війська мало не щомісяця і ми маємо підготувати офіцерів, які вмітимуть не тільки користуватись цією технікою, а й проводити обслуговування та ремонт, адже вони не тільки військові, а ще й інженери. По-друге, від успішного виконання своїх службових обов’язків залежить життя людей і це підвищує відповідальність кожного офіцера», – зазначив начальник інженерно-технічного факультету полковник Владислав Єманов.

Кожен підрозділ виконав свої завдання за призначенням доповнюючи один одного, як єдиний злагоджений механізм. Випускники продемонстрували набуті знання за роки навчання в Академії та підтвердили свою готовність до іспитів державної атестації, яку буде проведено у червні цього року.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 374.