В Академії Нацгвардії – молоде поповнення
16 Травень 2018

До Національної академії Національної гвардії України прибули 25 юнаків з Харкова та області, які проходитимуть строкову службу в навчальному закладі в батальйоні забезпечення навчального процесу.

Усі вони єдині у своєму бажанні здобути нові знання та навички, а дехто з юнаків планує пов’язати свою долю й у майбутньому зі служінням українському народові. Майже всі строковики мають вищу освіту. Серед новобранців: електромонтери, слюсарі, авторемонтники, столяри, водії.

У перший день в Академії Нацгвардії майбутні солдати познайомились з безпосередніми командирами та адміністрацією зборів, отримали форму, пройшли гігієнічні заходи та медичний огляд.

Із напутніми словами до призовників звернувся начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський, який побажав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України.

В Академії хлопці пройдуть курс молодого бійця, в який будуть включені теоретичні та практичні заняття для формування первинних навичок, необхідних для служби. Чекають на солдат і вдосконалення навичок поводження зі зброєю, і практичні стрільби. По закінченню курсу молодого бійця вони складуть військову присягу на вірність українському народові.

Призовник Євгеній Шевченко свідомо обрав службу в армії після закінчення навчання в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені П. Василенка. На його думку, обов’язок кожного чоловіка – захищати свою державу та її народ. Він переконаний, що служба в армії навчить порядку, організованості, загартує фізично та духовно.

«Я дуже пишаюсь, що вступив на військову службу саме до лав Національної академії. Впевнений, що досвідчені офіцери нададуть мені необхідні знання та навички для виконання поставлених завдань», - зазначив строковик Євгеній Шевченко.

До молодого поповнення з побажаннями легкої служби звернувся командир роти навчального збору старший лейтенант Дмитро Коваль.

«Служба в Національній гвардії нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями», - наголосив він.

Після проходження зборів, солдати будуть розподілені в роти для проходження служби, яких в батальйоні три: рота забезпечення навчального процесу, автомобільна та рота охорони та комендантської служби.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 386.