Курсанти Київського факультету покращують практичні навички
26 Травень 2018

У курсантів Київського факультету тривають комплексні польові заняття на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, що у селищі Старому Бориспільського району Київської області.

Вже більше двох тижнів майбутні офіцери покращують свої практичні знання та навички зі стрілецької зброї та вогневої підготовки, виконуючи  навчальні вправи з пістолета ФОРТ, автомата Калашникова, ручного протитанкового гранатомету, снайперської гвинтівки Драгунова та озброєння БТР.

Також військовослужбовці активно тренують та відточують дії розшукових нарядів, дії відділення у розвідці та обороні. Вразили курсантів  заняття з подоланням смуги перешкод, а найбільше – подолання водної перешкоди.

«Цей полігон ми запам'ятаємо, адже розклад занять насичений і наше навчання дуже активне. Звичайно, добре знати теорію, але коли ти поєднуєш свої знання з практикою, і бачиш, що тобі все вдається! Це захоплює!», - поділився враженнями курсант третього року навчання старший сержант Дмитро Януль.

«Хочеться висловити слова подяки командуванню військової частини 3070 за увагу та сприяння у якісному проведенні занять. Я дуже радий бачити у вашому підрозділі випускників нашого факультету, які зараз вже із задоволенням допомагають нам у підготовці молодих нацгвардійців», - розповів начальник курсу другого року навчання майор Костянтин Задорожний.

Автор молодший лейтенант Альона Крижановська

Фото автора

 переглядів - 291.