Гвардійці Академії вибороли перемогу на чемпіонаті Харківщини з кросфіту
29 Травень 2018

На базі спортивного клубу «YOD» відбувся щорічний відкритий чемпіонат з кросфіту «CROSSFIT ARMY CHELLENGE». В змаганнях взяли участь збірні команди військових частин, підрозділів, вищих навчальних закладів МВС та ЗСУ Харківського гарнізону.

Змагання включали у себе три кросфіт-комплекси, що складалися з таких вправ, як: кидок медболу, станова тяга (штанга 70 кг), застрибування на тумбу, фронтальні “бурпі” через штангу, ривок гантелі з підлоги (20 кг), махи гирею (24 кг), підтягування на поперечині та інші. Протиборство оцінювали професійні судді – сертифіковані тренери «CrossFit».

Після трьох напружених циклів вправ, І місце в командному заліку виборола збірна Національної академії Національної гвардії України. Склад команди: молодший сержант Івана Сіліч, солдат  Богдан Свистунов та Владислав Єрьоменко. Гвардійці були нагороджені дипломом та пам’ятним кубком.

В особистій першості серед 28 учасників перемогу здобув доцент кафедри фізичної підготовки та спорту Академії майор Артем Турчинов.

«Захопив цей вид спорту тим, що є можливість спробувати себе і в гімнастиці, і у важкій атлетиці, і в легкій атлетиці, зрозуміти, що виходить краще, а над чим працювати. Також якщо ми працюємо разом, то один одного замінюємо. За цей час сили не втрачаються. І поки ми працюємо разом, є результат», - ділиться враженнями курсант командно-штабного факультету Владислав Єрьоменко.

 «Вихованці Академії систематично на заняттях з фізичної підготовки та під час тренувань займаються за методиками кросфіту, що розвивають швидкість, витривалість, силу, гнучкість та спритність. Крім того, функціональне багатоборство спрямоване на створення універсального спортсмена, який готовий до будь-яких навантажень, а це – невід’ємна частина підготовки сучасного військовослужбовця», - розповідає майор Артем Турчинов.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних досягнень в майбутніх змаганнях!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 233.