Командувач Національної гвардії України зустрівся з науково-педагогічним складом Академії
1 Червень 2018

В рамках роботи в Академії атестаційної комісії здобувачів вищої освіти командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров провів зустріч з управлінням Академії, начальниками факультетів та начальниками кафедр навчального закладу.

«Національна гвардія України знаходиться в складі Міністерства внутрішніх справ, будучи військовим формуванням з правоохоронними функціями і так трапилося, що завдяки вам – офіцерам, курсантам, Національна гвардія сьогодні має певний важіль в суспільстві. В першу чергу, на сьогоднішній день, критеріями оцінки діяльності являється рівень довіри населення і він в Нацгвардії – найвищий – 52%. Ми сьогодні маємо перспективний розвиток навчально-матеріальної бази та навчальних центрів. Результат діяльності та розбудови Національної гвардії за чотири роки перевищив всі очікування як вітчизняних, так і міжнародних фахівців», – зазначив генерал-полковник Юрій Аллеров.

Під час зустрічі начальники факультетів та кафедр Академії звітували про результати роботи і розвитку підготовки майбутніх офіцерів.

Крім того, командувач Національної гвардії обговорив із науково-педагогічним складом Академії можливі зміни у системі навчання курсантів та зауважив значущу роль іноземної мови для підготовки сучасних професійних офіцерів: «Я бачу, що є ефективна робота в Академії Нацгвардії, вона підтверджується вашими досягненнями. На сьогоднішній день ми розширили складову міжнародного співробітництва. Нам треба готувати офіцерів, курсантів, які будуть впевнено володіти іноземними мовами та будуть отримувати досвід за кордоном. Саме цим ми і займаємося зараз, вивчаючи американський досвід, ми намагаємося перейняти стандарти НАТО. І нам це вдається», – сказав генерал-полковник Юрій Аллеров.

По закінченню роботи атестаційної комісії командувач Національної гвардії зустрінеться з науково-педагогічним складом Академії, аби внести пропозиції щодо оновлення навчальних програм для курсантів. Рекомендації будуть надані із врахуванням результатів іспитів курсантів та проходження військового стажування.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 411.