Дві сотні випускників Академії отримали лейтенантські погони (ВІДЕО)
15 Червень 2018

У Національній академії Національної гвардії України відбулось урочисте вручення офіцерських погонів цьогорічним випускникам. Військове звання «лейтенант» отримали 207 новоспечених офіцерів.

Погони випускникам вручили їх командири і начальники, а тим, які закінчили з відзнакою, особисто вдягнув погони начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський. Отримали офіцерські звання вже другий рік поспіль і дівчата, які пройшли шлях від абітурієнта до офіцера нарівні з чоловіками. За чотири роки навчання вони здобули спеціальності військового перекладача та зв’язківця.

«Сьогодні по справжньому знаменна дата для нашого навчального закладу і в першу чергу для наших випускників, вже лейтенантів, які стоять в строю. Я впевнений в тому, що випускники Академії будуть прикладом в військових частинах Національної гвардії України. Бажаю здоров'я, наснаги та вірного служіння нашій Батьківщині. Вітаю вас!», - звернувся до присутніх начальник Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Після отримання первинних офіцерських звань військовослужбовці Академії вшанували загиблих захисників України хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели героїв.

«Ще вчора, - ділиться своїми враженнями новоспечений лейтенант Олександр Гребінюк, - здавалося б, ми були першокурсниками. А сьогодні, нам вручили офіцерські погони. Завдяки командирам, викладачам, батькам ми дійшли до цієї урочистої митті. За роки навчання ми виховали в собі якості справжніх військовослужбовців, патріотів рідної держави. Ми обіцяємо виправдати довіру наших підлеглих та з честю носити звання офіцера Нацгвардії».

Солістка духового оркестру Академії Ольга Полежака привітала новоспечених лейтенантів піснею «Захисник України», після чого особовий склад пройшов урочистим маршем.

Вже завтра випускники отримають дипломи на урочистостях з нагоди випуску, що пройдуть на меморіальному комплексі Слави. В неділю вони роз’їдуться по військовим частинам для подальшого проходження служби вже на офіцерських посадах.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 731.