Випускники Національної академії поїхали до військових частин (відео)
17 Червень 2018

В урочистій обстановці молоді лейтенанти покинули стіни рідної Альма-матер та поїхали до військових частин, де вони надалі проходитимуть службу.

Під час заходу з випускниками зустрілись начальники всіх оперативних об’єднань, де проходитимуть службу лейтенанти.

Офіцери командування Академії попрощалися з випускниками та наголосили, що науково-педагогічний склад Академії зробив все для того, щоб якнайкраще підготувати їх для подальшої служби, решта – вже у руках випускників.

«Попереду на вас чекає нелегке життя. Однак всі ви свідомо обрали свою професію та за роки навчання в Академії набралися необхідних знань і навичок для того, щоб стати справжнім офіцером. Я хочу ще раз привітати вас з випуском та присвоєнням першого офіцерського звання та побажати вам кар’єрного росту, досягнення своїх цілей та мирного неба над головою», - звернувся до випускників начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Слова вдячності висловив молодий лейтенант Андрій Українець:

«Я, від імені всіх випускників, хочу подякувати офіцерському та викладацькому складу за наше навчання та виховання. Всі ті знання та навички, які дала наша альма-матер, допоможуть нам якісно виконувати всі завдання в підрозділах Національної гвардії України. Всім випускникам я бажаю мужності, наснаги та терпіння. Ми – це майбутнє нашої держави, тож давайте зробимо його щасливим, успішним і, найголовніше, мирним».

Після урочистостей начальник Академії потиснув руку кожному лейтенанту та побажав успіхів у їх нелегкій справі.

Випускники попрощалися зі своїми батьками та рідними, бойовими товаришами та відправилися до місць подальшого несення служби. Бажаємо їм стати справжніми захисниками і опорою нашої Батьківщини.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 754.