Солдати Академії урочисто присягнули на вірність українському народові (відео)
23 Червень 2018

55 гвардійців батальйону забезпечення навчального процесу Національної академії Національної гвардії України, в урочистій обстановці, присягнули захищати Україну та її народ.

«Це важлива подія та відповідальний крок у житті, ви починаєте військову службу. Ви присвячуєте себе службі українському народові. Сердечно вітаю Вас з цією знаменною подією, щиро бажаю Вам міцного здоров’я, мужності, наснаги та відданості Батьківщині. Хай Вам щастить!», - привітав присутніх перший заступник начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Олександр Морозов.

Юнаки та дівчата вже пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю. Відтепер вони проходитимуть службу у батальйоні та забезпечуватимуть навчальний процес Академії, виконуючи широке коло покладених на них завдань найближчі півтора роки.

На церемонію прийняття присяги були запрошені батьки та рідні гвардійців, які із захопленням спостерігали за військовим ритуалом.

«Така подія відбувається лише один раз в житті і запам’ятовується на все життя. Дякую нашим командирам та начальникам, які своєю наполегливою працею виховують з нас справжніх патріотів. Наші батьки тепер можуть пишатися нами!», – зазначив солдат Валентин Микитенко.

По завершенню урочистостей, командування Академії запросило батьків на бесіду та відповіли на всі питання, які виникли у них стосовно проходження військової служби їх синів. Батьки мали змогу ознайомитися з умовами проходження служби солдатами та поспілкуватися з безпосередніми командирами підрозділів, в яких будуть служити і навчатися їхні діти.

Бажаємо молодим захисникам успіху та натхнення у службі!

Відділ міжнародних зв'язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 861.