Офіцери проходять вступні випробування для навчання в Академії Нацгвардії
11 Липень 2018

У Національній академії Національної гвардії України проходять вступні випробування для офіцерів, які бажають навчатися для здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки. Серед іспитів – комплексний екзамен за спеціальністю,  іспит з фізичної підготовки та екзамен з іноземної мови. Крім того, офіцери здають додатковий екзамен для навчання за всіма спеціальностями.

Іспит з фізичної підготовки включає в себе підтягування на перекладині, забіг на 100 метрів і крос на один кілометр. Для тих, хто за станом здоров’я не може здавати підтягування, пропонують здачу комплексно-силової вправи. Кожен кандидат викладається на повну, адже всі розуміють, що лише одна незадовільна оцінка може вплинути на підсумковий бал.

Традиційно, екзамени складають не лише офіцери Національної гвардії, а й представники  інших збройних формувань. Серед кандидатів на вступ, є й жінки, які на рівні з чоловіками здають всі іспити.

На комплексному екзамені за спеціальністю кожен офіцер міг показати свої знання, отримані за роки навчання, та підкріпити їх немалим досвідом служби у військах. Білети містили як загальні теоретичні питання, так і норми та вимоги керівних документів.

«Завдання екзаменаційної комісії надзвичайно важке, адже всі офіцери мають значний досвід служби у військах і демонструють належні знання. Конкурс на місце досить високий. Кожен офіцер розуміє, що саме зараз – час показати себе з найкращої сторони, продемонструвати свої  здібності. Відповідаючи на запитання, всі підкріплюють свої відповіді власним досвідом зі служби чи участі в бойових діях», – зауважив начальник Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Вже 13 липня відбудеться засідання приймальної комісії, де буде оголошено список тих, хто вступив, відповідно до складеного рейтингу.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 433.