Курсанти Академії взяли участь у масштабній екологічній акції
15 Вересень 2018

Майбутні офіцери Національної академії Національної гвардії України долучилися до проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Головний меседж якої – звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.

Цього дня, мільйони людей в більше ніж 120 країнах збирають сміття на берегах річок,  морів та океанів. Так, сьогодні й курсанти факультету логістики Академії Нацгвардії прибрали побутові відходи біля узбережжя річки Сіверського Дінця Харківської області.

«Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Відомо, що обсяги промислових та побутових відходів у сучасному світі збільшуються, завдаючи неабиякої шкоди навколишньому середовищу та призводячи до незворотних процесів у природі. Тому, необхідно зупинити перенос сміття водними шляхами. Сьогодні, кожен з нас намагався зробити внесок у чистоту довкілля. Адже, це наш вклад в здоров’я планети, держави, міста та особисто кожного з нас», - зазначив курсант Іван Гордійчук.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 215.