Напередодні Дня захисника України, в Академії провели день відкритих дверей для школярів всієї Харківщини
12 Жовтень 2018

Так, сьогодні більше півтисячі учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв міста Харкова та Харківської області ознайомилися з діяльністю Академії Нацгвардії.

Розпочався захід на плацу навчального закладу, де до гостей звернувся т.в.о заступника начальника Національної академії Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Юрій Драган. Він розповів про особливості підготовки майбутніх захисників Вітчизни та зосередив увагу на перевагах освітньої діяльності Академії, розкрив особливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками нашого закладу.

«Вітаємо всіх присутніх в стінах нашого навчального закладу. Сьогодні ми познайомимо вас з Національною академією та продемонструємо вам новітнє озброєння та техніку, що використовується у Національній гвардії. Наш навчальний заклад чекає на молодих людей, які є відповідальними, хоробрими, ініціативними, а також справжніми патріотами України. Саме ці риси сприятимуть успішному виконанню службових обов’язків», - звернувся до школярів полковник Юрій Драган.

Далі курсанти підрозділів спеціального призначення під час показового виступу показали порядок відбиття озброєного нападу під час супроводження поважних осіб, прийоми рукопашного бою зі зброєю. Показові виступи також продемонстрували розрахунки із шаблями та карабінами та духовий оркестр навчального закладу.

В Академії школярі у супроводі майбутніх офіцерів мали змогу побачити сучасні зразки військової техніки, ознайомилися з найновішими зразками озброєння, засобами зв’язку, спорядженням та обмундируванням нацгвардійців. Школярі оглянули умови проживання та відпочинку, побували у курсантській їдальні, спортивному комплексі та розташуванні.

«Я вдячний керівництву вашого навчального закладу за організацію такого заходу. Найбільш за все мені сподобалася виставка зброї. Ми змогли її потримати та навіть уявити, що стріляємо.  Після школи я маю наміри вступити до Академії», – поділився своїми враженнями учень Андрій Ковальчук.

Також, курсанти запросили школярів на День відкритих дверей до навчального центру Академії Нацгвардії, де продемонстрували сучасну зброю й техніку.

За словами школярів, завдяки таким зустрічам вони дізнаються більше про українську армію та про людей, які зараз захищають країну.

Залишаючи стіни навчального закладу, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від заходу, а також бажання у недалекому майбутньому вступити до лав Національної академії Національної гвардії України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 556.