Академія Національної гвардії активно розширює співпрацю з Жандармерією Франції
7 Листопад 2018

Національну академію Національної гвардії України відвідав аташе з правоохоронних питань Посольства Французької республіки в Україні полковник Жан-Люк Ломон. Метою зустрічі було обговорення подальших напрямків співпраці.

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський акцентував увагу на важливості розширення співпраці з представниками Французької Жандармерії.

«З цього навчального року ми започатковуємо співробітництво між школою Національної Жандармерії Франції та нашим навчальним закладом, і це завдяки підтримці з Вашої сторони. Ми маємо велике бажання поглиблювати нашу співпрацю, реалізовувати спільні міжнародні проекти в галузі обміну досвідом. Таке співробітництво принесе користь нашим державам», - зазначив генерал-лейтенант  Сергій Соколовський.

До того ж, начальник Академії наголосив, що на базі навчального закладу та Київському факультеті, крім вивчення курсантами іноземних мов, вже другий рік поспіль проводиться інтенсивний курс з вивчення французької мови для офіцерів з військових частин Нацгвардії.

Протягом зустрічі, присутні  обговорили ряд актуальних питань, а саме: візит начальника Академії до школи Жандармерії Франції (м. Мелен), обмін курсантами Академії і школи Жандармерії та навчання офіцерів у Франції.

«Це вже п’ятий мій візит до Національної академії. І я поставив за мету не менше, ніж два рази на рік відвідувати Ваш навчальний заклад. Така регулярність означає, що між нашими країнами проводиться плідна робота. З нашого боку ми завжди відкриті до залучення Національної гвардії України та Академії до різних заходів і зараз ми виходимо на більш активну фазу співпраці», - зазначив полковник Жан-Люк Ломон.

Аташе з правоохоронних питань Франції наголосив, що французька сторона  наступного року готова прийняти на навчання трьох офіцерів, за умови достатнього рівня їх мовної підготовки.

Після зустрічі з командуванням Академії, полковник Жан-Люк Ломон зустрівся з курсантами, викладачами та офіцерами інтенсивного курсу, з метою обговорення актуальності вивчення мов в наш час.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 331.