Представники США оцінили потужність Академії Нацгвардії
26 Листопад 2018

Національну академію Національної гвардії України відвідали радники з питань доктрини та освіти офісу оборонного співробітництва при посольстві США в Україні майор Корі Бурія та майор Кевін Болт.

Перший заступник начальника Академії полковник Олександр Морозов ознайомив представників делегації  з навчальним процесом навчального закладу.

«Наш навчальний заклад постійно розвивається, змінює підходи у навчанні на найбільш сучасні, інтегрує ефективні методи викладання і все це задля однієї головної мети – виховання покоління офіцерів, які будуть професійними захисниками своєї держави і фахівцями обраної справи. Вже багато зроблено і ще більше ми плануємо зробити. Ми активно впроваджуємо міжнародний досвід в навчальний процес Академії і завжди відкриті до співпраці», - зазначив перший заступник начальника Академії полковник Олександр Морозов.

Гості оглянули навчально-спортивний комплекс, тренажерний зал та спальні приміщення курсантів.

Офіцери та курсанти Академії продемонстрували гостям роботу сучасного навчально-тренувального комплексу з вогневої підготовки, який оснащений новітніми тренажерами, мультимедійними та бойовими тирами, що дає змогу ефективно навчати володінню зброєю майбутніх офіцерів.

«Для нас велика честь відвідати Національну академію Національної гвардії України. Ваш навчальний заклад відомий глибокими традиціями та новітніми підходами у підготовці майбутніх офіцерів. Ознайомившись з підготовкою нацгвардійців, переконаний, що майбутнє України знаходиться у надійних руках курсантів, які навчаються в Академії Національної гвардії, які будуть наступними лідерами і командирами», – зазначив майор Корі Бурія.

Представники делегації відмітили кардинально нову, сучасну систему навчання та підготовки курсантів в Академії і висловили побажання співпраці з навчальним закладом Національної гвардії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 276.