Офіцери Академії практично відпрацювали нормативи з вогневої підготовки
17 Грудень 2018

У вогневому комплексі Національної академії Національної гвардії України  з офіцерським складом пройшли практичні заняття зі стрільби.

Офіцери Академії виконували контрольні стрільби з пістолета Макарова в рамках програми планових занять з вогневої підготовки.

«Характерною ознакою кожної професійної армії є підготовка та вишкіл її бійців, тому і в Академії приділяється величезна увага вогневій підготовці. Вогнева підготовка – одна із ключових сфер компетентності офіцера. Кафедра озброєння та стрільби проводить роботу, щоб вогнева підготовка проводилася на постійній, систематичній основі, ми приділяємо максимум зусиль, щоб наші офіцери були справжніми професіоналами», - зазначає доцент кафедри озброєння та стрільби підполковник Володимир Соколовський.

Під час відпрацювання вправи, офіцери продемонстрували високий рівень підготовки.

«На мою думку, кожен досвідчений офіцер повинен удосконалювати свої стрілецькі навички, адже ця справа є невід’ємною частиною військової служби. Головне не втрачати інтерес та проявляти старанність. Постійні практичні стрільби дають впевненість у володінні стрілецькою зброєю», - розповідає офіцер відділу по роботі з особовим складом молодший лейтенант Тетяна Радванська.

Проведення практичного заняття з вогневої підготовки дозволило в черговий раз підвищити професійні навички військовослужбовців Національної академії Національної гвардії України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 328.