«Віра – це сила, яка змінює мислення, формує вас як духовно, так і фізично», – головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Ельмарс Плявінш
19 Лютий 2019

Представники Національних Збройних Сил Латвійської Республіки відвідали Академію Нацгвардії.

Під час зустрічі перший заступник начальника Академії полковник Олександр Морозов ознайомив представників делегації  з діяльністю навчального закладу.

«Наш навчальний заклад постійно розвивається, змінює підходи у навчанні на найбільш сучасні, інтегрує ефективні методи викладання і все це задля однієї головної мети – виховання покоління офіцерів, які будуть професійними захисниками своєї держави і фахівцями обраної справи», - зазначив полковник Олександр Морозов.

Головною метою візиту була зустріч та спілкування іноземних представників з майбутніми офіцерами Національної гвардії України.

«Ми вже не вперше в Україні. Ми зустрічаємось  з військовими різних силових структур, які беруть участь у бойових діях на Сході України та надаємо їм допомогу», - зазначив головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республік Елмарс Плявінш.

Представники іноземної делегації ознайомили гвардійців зі специфікою роботи військових капеланів у Національних Збройних силах Латвії та акцентували увагу на важливості роботи капеланів на території бойових дій. Головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Ельмарс Плявінш зазначив, що для воїна будь-якої країни світу віра в Бога така ж важлива, як і фізична підготовка:

«Віра  - це сила, яка змінює мислення, формує вас як духовно, так і фізично. В будь-якій ситуації ви не повинні здаватися».

Головний капелан звернувся до гвардійців з промовою про обов’язкові офіцерські якості у кожному з них. Насамперед про лідерство та піклування про особовий склад. Він на власному прикладі показав, що у свої 48-ім років знаходиться у гарній фізичній формі. Разом із двома курсантами він  змагався по віджиманню від підлоги. Він зауважив, що їх робота в армії схожа на роботу психологів, але вони більше працюють із людиною духовно.

Нагадуємо, що з представниками Посольства Латвійської Республіки в Україні було досягнуто домовленостей щодо надання гуманітарної допомоги в рамках програми НГУ по роботі з незахищеними верствами населення у зоні конфлікту Донецької та Луганської областей, яку буде направлено до району проведення ООС для передачі місцевому населенню.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 163.