В Академії вдосконалюють професійну підготовку офіцерів
1 Березень 2019

З грудня минулого року, для покращення навичок військовослужбовців та викладачів Національної академії Національної гвардії, в систему професійної підготовки офіцерів впровадили додаткові заняття. Кожного тижня, гвардійців Академії навчають офіцери Головного управління Національної гвардії (далі – ГУ НГУ). На заняттях розглядаються питання, які є актуальними, як для Академії так і Нацгвардії в цілому.

Цього разу офіцер ГУ НГУ полковник Сергій Гриценко провів заняття, щодо стану експлуатації озброєння у Національній гвардії за 2018 рік для викладачів кафедр ракетно-артилерійського озброєння та вогневої підготовки Академії.

Полковник Вячеслав Іллюк ознайомив представників кафедр військово-соціального та психологічного забезпечення Академії з новими підходами психологічної допомоги особовому складу в екстремальних умовах службово-бойової діяльності, способами впливу під час переговорів та технологією їх ведення.

«Ми, як представники Головного управління, в першу чергу  доводимо передову та актуальну інформацію, що стосується НГУ, до особового складу Академії, адже саме тут навчають та виховують майбутніх офіцерів. Під час занять ми також обмінюємося досвідом з представниками Академії, адже більшість військовослужбовців є учасниками бойових дій та беруть участь у закордонних відрядженнях та навчаннях. Наша спільна мета – належна підготовка офіцерських кадрів для підрозділів Національної гвардії, які будуть здатні виконати поставлені завдання», - зазначив полковник Вячеслав Іллюк.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 291.