В Академії обговорили перспективні напрямки наукових досліджень технічного та тилового забезпечення
2 Квітень 2019

В Національній академії Національної гвардії України на кафедрі технічного та тилового забезпечення відбулася науково-практична конференція. Головна мета заходу - обмін практичними і теоретичними напрацюваннями учасників  в галузі технічного та тилового забезпечення Національної гвардії України.

У роботі конференції взяли участь представники із 12 провідних вузів країни. Присутні розглянули актуальні напрямки наукових досліджень щодо технічного та тилового забезпечення Національної гвардії України, проблемні питання логістики, управління логістичним забезпеченням, шляхи їх подолання, питання взаємодії сил охорони правопорядку з іншими суб’єктами держави.

«Аналіз процесів та проблем технічного та тилового забезпечення, які характерні для сучасного стану розвитку держави та Національної гвардії України, надали можливість присутнім обмінятися практичними і теоретичними напрацюваннями у сфері технічного та тилового забезпечення та схвалити рекомендації», - зазначив доцент Олександр Альбощий.

підполковник Сергій Павленко

 

 переглядів - 162.