Спортсмени Академії Нацгвардії змагаються на всеукраїнському чемпіонаті Героїв АТО
17 Квітень 2019

Нещодавно одразу в п’яти містах України відбулося урочисте відкриття традиційного всеукраїнського чемпіонату України Героїв АТО. Загалом у турнірі взяли участь 7 колективів, сформовані на базі структур сектору безпеки та оборони України, добровольців та ветеранів АТО.

Збірна команда ФК «Схід», до якої входять військовослужбовці Академії, зіграла на стадіоні Молодіжного парку в місті Дніпро.

На урочистому відкритті турніру почесні гості привітали всі команди, побажали їм успіхів, красивих голів і відмінних результатів, а також вручили кожній команді по сітці футбольних м'ячів від Федерації футболу України. Після церемонії відкриття турніру, почалися вже футбольні баталії.

3 гвардійці командно-штабного та факультету логістики на чолі з викладачем кафедри фізичної підготовки та спорту капітаном Артемом Корольовим, які увійшли до ФК «Схід» зіграли з ФК «Динамо» ГУНП з рахунком 2:1 на користь нашої команди. Переможний гол забив капітан Артем Корольов.

«Гра пройшла у товариській атмосфері. Суперниками була справді сильна команда, грати проти них було цікаво та захоплююче. Подібні спортивні заходи допомагають підтримувати командний дух кожного з учасників та згуртовують колективи», - зазначив курсант першого року навчання командно-штабного факультету Олександр Феденко.

Наступна гра наших учасників відбудеться з футболістами ФК «Перша столиця» в кінці квітня.

До вирішального раунду змагань вийдуть чотири команди. Півфінальні матчі відбудуться 13 жовтня. За результатами змагань переможці матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 225.