Курсанти Київського факультету відпрацювали низку практичних питань під час комплексних польових занять
23 Квітень 2019

З курсантами третього та четвертого років навчання Київського факультету проходили комплексні польові заняття на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.

Під час занять з бойового застосування озброєння майбутні офіцери вдень та вночі виконували вправи навчальних стрільб з автомата, ручного кулемета та кулемета Калашникова, зі снайперської гвинтівки Драгунова та з табельної зброї офіцера – пістолета Макарова.

Тренінг з командного згуртування, під час якого курсанти у вигляді гри навчались чути та довіряти один одному провела офіцер-психолог служби психологічного забезпечення факультету лейтенант Катерина Антоненкова: «Такі заняття є необхідними, під час них легко побачити та проаналізувати мікроклімат підрозділу, ставлення військовослужбовців один до одного, що є однією з найважливіших складових здорового та сформованого військового колективу».

Крім того, курсанти третього року навчання відпрацювали дії підрозділу та командира у різних видах розвідки, вони практично виконували керування транспортним засобом на місцевості з елементами постановки у бокс заднім ходом та рух по змійці. Слід відмітити, що для майбутніх випускників усі заняття були спрямовані на підготовку до випускної атестації.

«Проведення комплексних польових занять є невід’ємною часткою підготовки майбутніх офіцерів підрозділів Національної гвардії України, яка спрямована посилити саме практичну їх складову. Хочу подякувати командуванню та особовому складу військової частини у сприянні та забезпеченні проведення даного заходу», - відмітив начальник кафедри службово-бойового застосування підрозділів Національної гвардії України полковник Андрій Плаксін.

Автор: лейтенант Альона Крижановськапереглядів - 206.