В Академії обговорили актуальні проблеми всебічного забезпечення Національної гвардії
26 Квітень 2019

У Національній академії Національної гвардії України пройшла підсумкова науково-практична конференція курсантів, слухачів і студентів навчального закладу, участь в якій взяли й представники  вищих навчальних закладів України.

Робота конференції пройшла за 4 секціями в розрізі військових, технічних, економічних та гуманітарних наук. В рамках секційних засідань розглянули близько 375 доповідей щодо актуальних проблем військових підрозділів. Під час конференції учасники розглянули актуальні проблеми організації та виконання завдань формуваннями Нацгвардії та їх всебічне забезпечення, тактику дій та бойове забезпечення підрозділів, актуальні проблеми технічного та тилового забезпечення підрозділів та актуальні проблеми морально-психологічного та лінгвістичного забезпечення службово-бойової діяльності підрозділів Національної гвардії України.

«Кожного року в нашому навчальному закладі з’являється велика кількість новітніх наукових розробок і прикладається максимум зусиль для подальшого впровадження їх  в службово-бойову діяльність Національної гвардії. Сьогодення вимагає нових, виважених кроків у розвитку військ, тому науково-педагогічний склад вузу робить усе можливе для досягнення цієї мети», - зазначив начальник навчально-методичного центру полковник Володимир Тробюк.

Учасники конференції підвели підсумки роботи наукових гуртків за навчальний рік та поділилися результатами своїх досліджень, які в подальшому знайдуть відображення у підготовці конкурсних робіт Всеукраїнського і відомчого рівня, кваліфікаційних робіт, крім того будуть впроваджені у навчальний процес кафедр та факультетів.

«Сьогодні значна кількість науковців взяла участь в нашій конференції. Беззаперечним є той факт, що одним із основних аспектів бойового забезпечення підрозділів НГУ є якісна підготовка курсантів до виконання завдань за призначенням. І сьогодні ми мали нагоду обмінятися досвідом, обговорити питання, пов’язані зі шляхами удосконалення існуючої проблемних питань та знайти пріоритетні напрями розвитку службово-бойової діяльності НГУ», – зазначив заступник начальника командно-штабного факультету з навчальної роботи – начальник навчальної частини полковник Володимир Антонець.

Під час підсумкової науково-практичної конференції усі учасники отримали корисний досвід, обговорили перспективні наукові ідеї та шляхи подальшої співпраці для реалізації нових наукових проектів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУпереглядів - 423.