Комплексний польовий вихід курсантів Київського факультету
2 Травень 2019

З курсантами першого та четвертого років навчання Київського факультету пройшли тижневі комплексно-польові заняття у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України.

«Проведення комплексних польових занять є невід’ємною частиною підготовки майбутніх офіцерів підрозділів Національної гвардії України, яка спрямована на посилення саме практичної складової. Хочу подякувати командуванню та особовому складу військової частини у сприянні та забезпеченні проведення даних занять», - зазначив заступник начальника факультету підполковник Руслан Кізян.

Під час польових занять з першокурсниками відпрацьовувалися питання в рамках військової топографії, бойового забезпечення, загальної тактики, стрілецької зброї та вогневої підготовки.

Курсанти практично відпрацювали питання орієнтування на місцевості, інженерного обладнання позицій та дії солдата під час бою. Крім того, військовослужбовці закріпили теоретичні знання та набули практичних навичок у виконанні стрільб з озброєння Національної гвардії. Для максимального наближення до бойових умов на заняттях застосовували і бронетехніку.

«Мені подобаються такі заняття, адже під час них ти набагато впевненіший у своїх силах, усвідомлюєш покладену на тебе відповідальність та намагаєшся не підвести свого командира. Щодня ми збагачуємо свої теоретичні знання у пункті постійної дислокації, але саме тут, на полігоні, ми ці знання відпрацьовуємо практично. Можливо ще не все вдається, але все попереду, головне навчатися та викладатися на повну», - зазначив курсант першого року навчання старшина Анатолій Костецький.

З випускним курсом Київського факультету заняття проводилися у рамках підготовки до підсумкової атесації. Під час них майбутні офіцери виконували вправи навчальних стрільб з автомата, ручного кулемета та кулемета Калашникова та бронетранспортеру БТР-3Е.

Лейтенант Альона Крижановськапереглядів - 239.