Представники Франції ознайомилися з практичною підготовкою курсантів Академії
8 Червень 2019

Представники делегації Французької республіки відвідали навчальний центр Національної академії Національної гвардії України, де ознайомилися з практичною складовою навчання курсантів.

Нагадаємо, що в Академії започатковують співробітництво між вищими навчальними закладами, що відповідають за підготовку офіцерських кадрів Національної гвардії України та Національної жандармерії Франції. В рамках цієї співпраці до навчального закладу прибули офіцер та кадети Школи офіцерів Національної жандармерії Франції для ознайомлення з діяльністю та навчальним процесом Академії Нацгвардії.

Іноземна делегація разом із заступником начальника Академії з озброєння та техніки – начальником відділу технічного забезпечення полковником Олегом Шабаліним оглянули навчально-матеріальну базу центру та його основні потужності.

Представники Академії ознайомили гостей з основними функціями, завданнями навчального центру та презентували його локації для практичної підготовки гвардійців. Вони відвідали військове стрільбище, де іноземці ознайомилися зі зразками озброєння Національної гвардії, в тому числі українського виробництва.

«У нас було чотири дні, щоб ознайомитися з діяльністю, завданнями Національної гвардії України та організацією навчального процесу Академії.  Чесно кажучи, ми вражені. На прикладі навчального центру ми переконалися, що курсанти після вивчення теоретичної частини можуть безпосередньо закріпити знання на практиці, що свідчить  про особливу увагу до професіоналізму майбутніх офіцерів», - зазначив полковник Ніколя Ле Незе. – Ми пересвідчилися в тому, що ваш навчальний заклад цілком відповідає сучасним військовим стандартам. Тож після повернення до Франції ми поділимося вашим досвідом з нашим начальником, адже він зацікавлений у внесенні змін до системи навчання Школи офіцерів Національної жандармерії Франції».

Офіцер та кадети Франції ознайомились з гірським та десантно-штурмовим містечком, спеціальною смугою перешкод, містечком тактико-спеціальної підготовки та усіма елементами, які там відпрацьовуються майбутніми офіцерами.

«Під час візиту до навчального центру ми мали можливість провести аналогію з нашою Школою і зрозуміли, що є багато як спільного, так і відмінного. Важливим є той факт, що підготовка у вашому навчальному закладі має і військове і поліцейське спрямування, адже це є необхідним для країни, в якій проходять бойові дії», - зазначив кадет Тео Лакутюр.

Крім того, представники школи офіцерів Національної жандармерії Франції оглянули зразки автобронетанкової техніки, ознайомилися з умовами проживання і навчання курсантів та офіцерів Академії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ



переглядів - 410.