Святковий захід з нагоди Дня Конституції України
28 Червень 2019

Урочисті заходи до Дня Конституції України відбулися біля пам'ятника Незалежності України на площі Конституції. Квіти пошани до Монументу Незалежності України поклали представники керівництва області, воїни АТО й ООС, жителі та гості міста. Під час виконання гімну присутні, приклавши руку до серця, виконували гімн разом.

У заході взяв участь і начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський, який зазначив, що Конституція Ураїни - основний закон, який визначає життя громадян в незалежній країні.

«28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави. Цього дня Верховна Рада України прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної, демократичної держави, який проголошував рівність прав та свобод громадян, територіальну цілісність та недоторканість. На її фундаментальних засадах ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу», - зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Окрім участі в офіційній частині заходу, для всіх присутніх підготували святковий концерт за участю танцювальних  колективів та співаків Харкова.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 280.