Начальник Академії провів зустріч із майбутніми офіцерами-магістрами
1 Липень 2019

У Національній академії Національної гвардії України розпочинаються вступні випробування для більше ніж 230 офіцерів, які планують навчатися за освітнім ступенем «Магістр» оперативно-тактичного рівня підготовки. До складання іспитів допускаються військовослужбовці Національної гвардії України та інших збройних формувань.

Перед початком зборів з кандидатами на вступ поспілкувався начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. Він довів основні вимоги, щодо перебування офіцерів на території навчального закладу, загальний порядок складання іспитів та представив членів приймальної комісії.

«Хочу привітати майбутніх офіцерів-магістрів, які незабаром будуть проходити навчання в стінах Академії. Одразу зазначу, що ви повинні бути готові до плідної праці, адже цього року чималий конкурс на навчання, - наголосив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – На сьогодні, ваше головне завдання – якнайкраще скласти вступні іспити. Військовослужбовці, які покажуть найвищі результати залишаться навчатися в Академії».

Вступні випробування триватимуть протягом тижня. Для отримання додаткової інформації буде проведено спеціальні консультації. Майбутні слухачі магістратури матимуть можливість навчатися за такими спеціальностями як військове управління, державна безпека та забезпечення військ. Відповідно до обраних спеціальностей, кандидати на вступ складатимуть комплексний та додатковий іспити, а також іспити з іноземної мови та фізичної підготовки.

Встановлено, що конкуренції під час складання іспитів між військовослужбовцями Національної гвардії України та інших збройних формувань не буде. Рейтинги нацгвардійців будуть подаватися  окремими потоками від інших збройних формувань. Наприкінці тижня буде організовано мандатну комісію, головним завданням якої стане доведення результатів іспитів до військовослужбовців та зазначення прізвищ тих, хто став слухачем магістратури.

Бажаємо кандидатам на вступ успіхів під час складання іспитів!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 275.