Привітання начальника Національної академії Національної гвардії України з Новим роком та Різдвом Христовим
31 Грудень 2019

Шановні офіцери, сержанти, курсанти, солдати, службовці і ветерани! Від імені командування Академії вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим, але в той же час ознаменувався нашими спільними успіхами, досягненнями і прагненням до позитивних змін. Сучасна Академія постійно розвивається та вдосконалюється у всіх напрямках діяльності і кожен з вас робить значний вклад до цієї справи.

Впевнений, що у 2020 році ми й надалі будемо разом тримати цей вектор розвитку аби виховувати майбутніх офіцерів – захисників нашої Батьківщини. А ваш високий професіоналізм, патріотизм та відданість будуть запорукою успішного виконання нових поставлених завдань перед нашим навчальним закладом.

У це світле свято бажаю вам миру, спокою і злагоди. Нехай ваш дім буде сповнений любові і тепла, близькі і рідні завжди будуть поруч, а впевненість у завтрашньому дні назавжди наповнює ваші серця!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, успіхів та здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай Новий рік увійде до кожної оселі з добрим і радісним настроєм, принесе всім злагоду та нові здобутки!

З повагою,

Начальник Національної академії Національної гвардії України

генерал-лейтенант Сергій Соколовськийпереглядів - 230.