[av_image src='http://avv.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/магистр1.jpg' attachment='7085' align='center' animation='no-animation' link='' target='no'] [av_one_full first] [av_textblock ]

Магістратура – надійний шлях кар’єрного зросту 

На сьогодні в Україні, останньою сходинкою професійної вищої освіти є магістратура. В Академії внутрішніх військ МВС Україні здійснюється підготовка офіцерів за спеціальностями «управління та забезпечення діями частин і з’єднань внутрішніх військ», «військово-соціальне управління», «автомобілі та автомобільне господарство», «менеджмент організацій та адміністрування».

Акцент навчання у магістратурі в основному зроблено на дослідження та практику. Магістри отримують цілий комплекс знань та навичок, що дозволяє в майбутньому кваліфіковано керувати підрозділами внутрішніх військ, ефективно приймати рішення, забезпечуючи цим якісне виконання існуючих службово-бойових завдань. Програма підготовки ґрунтується на багаторічному досвіді діяльності різноманітних збройних формувань не тільки України, а й країн світу. Підготовку офіцерів здійснює досвідчений науково-педагогічний склад, усі викладачі мають безцінний досвід проходження служби на керівних посадах та відповідні наукові ступені.

Ступінь магістра присуджується за результатами захисту магістерської роботи. Офіцери отримують документи встановленого зразка про отримання вищої освіти за спеціальністю та кваліфікацію магістра.

Здобувши спеціальність магістра, офіцер-випускник має змогу обіймати посаду від заступника командира батальйону та вище.

Усі випускники забезпечуються посадами відповідними отриманій спеціальності для подальшого проходження служби. Розподіл проводиться враховуючи успішність, спеціальність навчання та специфіку раніше обійманих посад.

Випускники-магістри також мають змогу реалізувати себе в науці, викладацькій діяльності, вести самостійну наукову та дослідницьку діяльність з подальшим навчанням у ад’юнктурі.

[/av_textblock] [/av_one_full]