Діяльність
Більше про академію
більше про нас

Наукова діяльність

Національна академія Національної гвардії  України є провідною науковою установою Національної гвардії.

Наукова діяльність в Академії спрямована на одержання та використання нових знань у галузі службово-бойової діяльності сил охорони правопорядку, наукове забезпечення навчального процесу та підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Наукова діяльність здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”, “Про наукову і науково-технічну експертизу”, інших нормативно-правових актів України, що стосуються наукової і науково-технічної діяльності, наказів Міністра внутрішніх справ України, Командувача Національної гвардії України, Міністерства освіти та науки України.

Основним напрямком наукової діяльності в Академії є наукова робота у рамках творчих колективів наукових та науково-педагоічних працівників науково-дослідного центру, факультетів та кафедр Академії.

Наукова робота здійснюється за науковими програмами, науковими напрямами, науковими проблемами та завданнями, які визначаються перспективою, практикою і потребами будівництва, розвитку та всебічного забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії, наукового забезпечення навчального процесу і формулюються відповідними наказами МОН та МВС України, наказами і директивами Командувача Національної гвардії України, наказами та розпорядженнями начальника Академії.

Основними видами наукової роботи є:

розробка завдань (тактико-технічних, технічних) на виконання досліджень та вирішення інших наукових завдань;

проведення пошукових та прикладних наукових досліджень ;

проведення досліджень на навчаннях та інших заходах оперативної, мобілізаційної і бойової підготовки та повсякденної діяльності Національної гвардії;

розроблення наукових праць, навчальних видань, проектів нормативних документів (монографій, словників, порадників, підручників, навчальних посібників, дисертацій, статей, проектів статутів, настанов, керівництв, положень);

наукова і науково-технічна експертиза;

патентно-ліцензійна та винахідницька робота;

інші види діяльності, пов’язані з одержанням наукових результатів та науковим супроводженням їх практичної реалізації у військах.

Основні наукові здобутки науковців Академії публікуються у наукових виданнях Академії а також представляються на різноманітних наукових форумах.

З метою проведення всебічної експертизи якості наукової продукції а також успішності підготовки докторантів, ад’юнктів та здобувачів наукового ступеню у Академії функціонує науково-технічна рада.

будь у курсі подій

Усі новини
у Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58