Випускники пропонували як покращити систему логістичного забезпечення Нацгвардії

30.01.2020 13:16

Курсанти-випускники, що здобувають ступінь магістра тактичного рівня, захистили магістерські роботи. Свої дослідження 19 майбутніх лейтенантів представили на кафедрі тилового і технічного забезпечення Національної академії Національної гвардії України. Тематика кожної роботи була спрямована на покращення системи логістичного забезпечення Національної гвардії України. Випускники презентували новітні засоби та концепції, застосування яких значно покращить стан сучасного технічного та тилового забезпечення. Під час захисту були висвітлені актуальні питання пріоритетів наукової проблематики у галузі логістичного забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії України. Не залишилися поза увагою й проблемні питання впровадження логістичного забезпечення в діяльність органів управління та служб тилу тощо.

Голова підкомісії начальник управління тилу логістики ГУ НГУ – заступник начальника логістики полковник Олександр Білецький, відзначив високий рівень підготовки магістерських робіт.

«Пропозиції курсантів містять конструктивні ідеї, які можна використати в концепції розвитку логістичного забезпечення Національної гвардії України, - наголосив Олександр Білецький. -  Вже на наступному тижні випускники приступлять до виконання обов’язків безпосередньо у військових частинах. Дуже позитивно, що в такому молодому віці вони вже мають, що запропонувати для розвитку служби».

«Всі курсанти під час захисту показали гарні теоретичні знання щодо розроблюваної теми магістерської роботи, а, відтак, отримали досить високі оцінки від представників комісії, - зазначив заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення підполковник Сергій Павленко. – Впевнений, що ті дослідження, які було висвітлено в наукових проектах, обов’язково допоможуть майбутнім офіцерам у повсякденній діяльності, на посадах начальників служб тилу».

Випускник Ігор Іванов над своєю магістерською роботою працював протягом місяця. Під час захисту Ігор дуже хвилювався, але все пройшло добре.

«Моя магістерська робота за темою: «Розробка методичних рекомендацій щодо визначення технічних умов на окремі предмети речового майна під час здійснення закупівель частиною НГУ» є досить актуальною, - запевнив майбутній лейтенант. - В своїй роботі я хотів зазначити, на що потрібно звертати увагу начальнику речової служби під час здійснення закупівель речового майна. Результатом захисту цілком задоволений».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ