В Академії вдосконалюють та розширюють навчально-матеріальну базу

03.08.2020 14:24

У Національній академії Національної гвардії України ввели в експлуатацію нові приміщення. Кафедри ракетно-артелерійського озброєння і технічного та тилового забезпечення розташовані на другому поверсі шестиповерхової будівлі.

Для можливості якісного та ефективного проведення занять на поверсі створено 17 нових аудиторій, із яких 12 спеціалізованих класів та 1 лекторій та викладацькі. За час ремонту була проведена низка робіт. Зокрема, встановлена якісна системи освітлення, оновлено систему протипожежної безпеки.

Значно збільшена кількість службових приміщень та навчальних аудиторій. Площа нових навчальних аудиторій складає понад 550 кв.м.

Всі  аудиторії обладнані новітніми мультимедійними засобами навчання. Зручні та сучасні умови дозволять курсантам навчатися в спеціалізованих класах, які мають певне направлення.

Відтепер ці умови сприятимуть більш комфортному навчанню курсантів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ