Статтi

Порядок проведення вступних випробувань для підготовки офіцерів запасу

Конкурсний відбір проводиться у квітні місяці згідно з розкладом вступних випробувань за наступними критеріями:

- оцінка рівня успішності навчання студента у ВУЗі;

- професійний психологічний відбір;

- екзамен з допризовної підготовки;

- оцінка рівня фізичної підготовки студента.

Під час проходження конкурсного відбору студент повинен мати при собі паспорт громадянина України та приписне свідоцтво. Без наявності зазначених документів студент не допускається до екзаменів.

Придатність студента до військової служби за станом здоров’я визначається на підставі рішення військово-лікарської експертизи за графою ІІІ розкладу хвороб райвійськкомату, що відображено в додатку №4.

Професійний психологічний відбір студентів для навчання за програмою офіцерів запасу здійснюється фахівцями-психологами за психологічними тестами.

Оцінка рівня фізичної підготовленості студентів визначається за результатами практичного виконання фізичних вправ. Всі вправи приймаються в один день. Для виконання фізичних вправ дається одна спроба.

Фізична підготовленість кандидатів до навчання в Національній академії Національної гвардії України визначається виконанням нормативних вимог по трьом фізичним вправам: біг на 1000 метрів, біг на 100 метрів та підтягування на турніку (для жінок – комплексна силова вправа).

будь у курсі подій

Усі новини