Статтi

Правила прийому до НАНГУ

З питань вступу до Національної академії звертатися до приймальної комісії: Бухун Андрій Григорович 057-732-87-58 – міжміський, 739-26-79 – міський.

Правила прийому до Національної академії Національної гвардії України у 2021 році 

Шановні абітурієнти! З питань скарг та виявлення фактів порушення процедури проведення вступної кампанії, а також з метою запобігання та оперативного реагування на можливі порушення Ви маєте можливість звертатися до Управління внутрішньої безпеки в Харківській області ДВБ МВС України за телефонами: 705-94-22 або 067-568-55-05, 067-122-14-14, 096-879-08-79. УВБ в Харківській області ДВБ МВС України.

Проведення творчого конкурсу (конкурсу фізичних здібностей)

Фізична підготовленість кандидатів до навчання в Академії визначається виконанням нормативних вимог за трьома фізичними вправами, які характеризують фізичні якості: витривалість (біг на 1000 м), швидкість (біг на 100 м) та силу (підтягування на перекладині або комплексної силової вправи).

Перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться протягом одного дня. Для виконання вправ надається одна спроба. Повторне виконання вправ не дозволяється. Вправа з бігу на 1000 м виконується останньою. Кандидати на навчання із числа цивільної молоді виконують фізичні вправи у спортивній формі одягу, військовослужбовці – у військовій (№ 3 польова).

Підтягування на перекладині виконується з вису на прямих руках, хватом зверху (положення вису фіксувати 1-2 секунди). Під час підтягування підборіддя повинно бути вище перекладини. Силова вправа виконується за рахунок сили. Забороняється виконання ривкових та махових рухів. У разі порушення вимог до вправи її виконання не зараховується.

Біг на 100 м проводиться на біговій доріжці стадіону або на рівному майданчику з будь-яким покриттям з положення високого старту, не заступаючи за лінію. За командою «РУШ» починається біг дистанцією. Забороняється стартувати без команди та перебігати з однієї доріжки на іншу. У випадку порушення вимог виконання вправи та несвоєчасне прибуття на старт вправа вважається невиконаною, а оцінка виставляється «незадовільно».

Біг на 1000 м проводиться на біговій доріжці стадіону або на рівному майданчику з будь-яким покриттям з положення високого старту, не заступаючи за лінію. За командою «РУШ» починається біг дистанцією. Забороняється стартувати без команди та вибігати із сектора бігу. У разі порушення вимог виконання вправи та несвоєчасне прибуття на старт вправа вважається невиконаною, а оцінка виставляється «незадовільно».

Комплексна силова вправа виконується протягом 1 хв: перші 30 с. – максимальна кількість нахилів уперед до торкання ліктем колін ніг з положення лежачи на спині, руки за голову, ноги закріплені (допускається незначне згинання ніг, під час повернення в початкове положення обов’язкове торкання підлоги лопатками); наступні 30 с. – максимальна кількість згинань й розгинань рук в упорі лежачи (тіло пряме, руки згинати до торкання грудьми підлоги).

Загальна оцінка за 200-бальною шкалою визначається як середньоарифметична за виконання трьох вправ.