Статтi

Вартість підготовки офіцерів запасу

Національна академія Національної гвардії України – один з п’яти вузів Харкова, який здійснює військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу (Ліцензія від 24.04.2012 р., серія АД № 034547). Військову підготовку проходять громадяни України (в тому числі і особи жіночої статі), придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями.

Щорічно з 1 березня в Національній академії Національної гвардії України проводиться набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом. Запрошуються громадяни України, які мають вищу базову освіту та студенти, які провчилися не менше 3 семестрів у вищих навчальних закладах. Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу складає 2 роки, вартість послуги становить 15200 грн. за весь термін навчання. Вартість навчання може змінюватися.

Порядок проведення відбору кандидатів на навчання

Прийом документів проводиться щодня у кімнаті відвідувачів Академії з 14-00 до 17-00 крім вихідних та святкових днів  або можливо надсилати заяву для навчання на електронну пошту radik19702603@gmail.com

Для подачі документів абітурієнт повинен мати:

Ксерокопії документів гарної якості на папері формату А-4 у форматі книга.

1. Ксерокопія приписного посвідчення оригінал та копію – 1 шт.;

2. Ксерокопії паспорту – вверху 1 сторінка паспорту нижче сторінка з відміткою групи крові, на звороті 2 сторінка паспорту нижче - останнє місце прописки – 2 шт.;

3. Ксерокопія ідентифікаційного номера – 2 шт. кожна на окремому аркуші;

4. Ксерокопія свідоцтва про народження  - 1 шт;

5. Ксерокопія атестату, додатка – 1 примірник (всього два аркуші. Особи, які закінчили технікуми або коледж додають ксерокопії дипломів, додатків – 1 примірник (всього два аркуші).

6. Характеристика з місця навчання завірена печаткою (оригінал).

7. Ксерокопія залікової книжки -1 сторінка.

8. Фотокартки 3х4 – 4 шт.

9. Паперова папка з зав’язками – 2 шт.

10. Конверти з маркою 2 шт.

Громадяни жіночої статі (у зв’язку з відсутністю приписного посвідчення) з’ясовують назву та адресу військового комісаріату згідно прописки паспорта. Після чого звертаються до Академії для отримання направлення на військово-медичну комісію (при собі мати паспорт та студентський квиток).