Майбутні спецпризначенці вчилися долати спеціальну смугу перешкод
31 Серпень 2016

У навчальному центрі Академії з групою спеціального призначення командно-штабного факультету проводились заняття з фізичної підготовки.

Курсанти відпрацьовували подолання спеціальної смуги перешкод,   призначеної для вдосконалення службово-прикладних навичок, дій особового складу підрозділів спеціального призначення на місцевості різного типу та складності. Загальна довжина полоси 900 м, яка складається із 18 елементів.

«На мою думку, спеціальна  смуга перешкод є дуже корисною, адже, під час подолання розвиваються не тільки фізичні а й гартуються психологічнінавички. Для військовослужбовця групи спецпризначення фізична сила та психологічна стійкість є запорукою успішного виконання завдань», – поділився своїми враженнями молодший сержант Євгеній Подайло.

Гвардійці  спецназу повинні пройти смугу перешкод,  перетинаючи кожен елемент. З початку треба подолати різні види загороджень, як наземні – завали, паркани, руїни будівлі, так і підземний хід. Наступним етапом є  відпрацювання бойових навичок у вигляді штурмового комплексу та метання гранат. Під час подолання останнього елементу спеціальної смуги перешкод майбутні офіцери повинні перейти через водну перешкоду та заболочену ділянку місцевості.Особовий склад долавперешкодипарами,тренуючи злагодженість у своїх діях.

«Перед початком у деяких військовослужбовців було помітно хвилювання, але усі курсанти впорались із своїми емоціями і фізичним станом та успішно подолали смугу перешкод. Це перший серйозний і дуже важливий крок  як військовослужбовця взводу спецпризначення у вашому житті. На цій полосі ми не зупиняємось , на вас чекає ще багато серйозних випробувань, таких як, наприклад,  стрибки з парашутами.  Сьогодні Ви показали досить добрі часові показники, я вітаю вас з проходженням даної смуги!», – звернувся до спецпризначенців начальник командно-штабного факультету полковник В’ячеслав Овчаренко.