Діяльність
Більше про академію
більше про нас

Спортивне життя Академії

Національна академія Національної гвардії України є школою не тільки професійного зростання офіцерських кадрів, а й школою їх фізичного гарту. Армія — це завжди спорт. Навчання в Академії і армійський розпорядок дня самі по собі сприяють до здорового способу життя і занять спортом. Щоденна ранкова фізична зарядка, навчальні заняття, спортивно-масова робота, фізичне тренування в процесі навчально-бойової діяльності - все це виконується кожним курсантом щоденно. Тобто він тренується кожен день і за короткий час досягає високого рівня фізичної підготовки. Як правило, вже протягом першого року навчання хлопці та дівчата набирають хорошу спортивну форму і стають помітно зміцнілішими.

Для цього в Академії було зроблено дуже багато. Особливою гордістю нашого навчального закладу є тренажерний зал, обладнаний сучасними професійними силовими тренажерами, тренажерами для фітнесу та іншими спортивними атрибутами для заняття спортом.  В парку, поряд з Академією, є спортивний комплекс площею 1,2 гектари, де розміщено ігровий майданчик, облаштовано 250 і 100 - метрові бігові доріжки та встановлено 30 паркових тренажерів. Це спортивне містечко служить базою для проведення занять та спортивних змагань з офіцерами та курсантами Академії. Зал рукопашного бою надає можливість займатися традиційними та східними єдиноборствами.

Особливе місце в системі фізичного виховання займає гирьовий спорт - споконвічний народний та армійський вид спорту, який набуває популярності серед чоловіків. Завдяки плідній та наполегливій праці під час виснажливих тренувань, наші спортсмени ніколи не повертаються без перемог. Гордістю Академії є курсанти -  майстри спорту міжнародного класу.

Нещодавно на території Академії народилось ще одне місце для занять спортом. Це спортивне обладнання стійке до зміни погодних умов та виготовлене власними силами військовослужбовців кафедри фізичної підготовки та навчально-виробничої майстерні Академії.

Спортивні змагання - одна з найбільш ефективних форм організації заходів фізкультурно - оздоровчої та спортивної спрямованості Академії. Вони виконують не тільки цільову функцію - досягнення максимально можливого спортивного результату в умовах протиборства, але як ефективний засіб розвитку професійно важливих якостей та здібностей індивідуальності.

Про спортивні успіхи та досягнення військовослужбовців нашого навчального закладу наочно свідчить стенд, де виставлено кубки і призи, завойовані особовим складом Академії на змаганнях різних рівнів. Кращі спортсмени Академії завжди гідно представляли навчальний заклад на різноманітних змаганнях міста Харкова, обласної та республіканської ради ФСТ «Динамо». Курсанти Академії також неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів світу, Європи та інших міжнародних змагань.

Стало вже доброю традицією, що Національна академія Національної гвардії України займає перше місце в огляді – конкурсі на кращу організацію фізичної підготовки та спортивної роботи у Національній гвардії України.

Фізична підготовка і спорт в Академії спрямовані на:

розвиток і підтримку на належному рівні витривалості, сили, швидкості та спритності;
оволодіння навичками в пересуванні по пересіченій місцевості в пішому порядку, подоланні природних і штучних перешкод, метанні гранат, рукопашного бою;
виховання психічної стійкості, впевненості у своїх силах, цілеспрямованості, сміливості і рішучості, ініціативи і винахідливості, наполегливості та завзятості;
зміцнення здоров'я, загартовування і підвищення стійкості організму до впливу несприятливих факторів бойової діяльності.

Чудова фігура після армії гарантована! Армія і спорт - це як побратими, якби ви не любили підтягуватися чи качати прес раніше, в армії це стане для вас звичкою. Плюс, до всього цього, ви отримаєте унікальну можливість загартувати характер, перевірити силу волі.

Крім проведення на високому методичному рівні навчальних занять з різних розділів фізичної підготовки на даний момент в Академії працюють секції із наступних службово – прикладних видів спорту: рукопашного бою, спортивного та бойового самбо, легкої атлетики, гирьового спорту, офіцерського триборства, міні футболу, кульової стрільби.

Головним досягненням спортивної роботи є те, що у Національну гвардію України та інші силові структури випускаються підготовлені спеціалісти, які фізично зміцнені, загартовані, спритні та сміливі офіцери, які не бояться труднощів і готові з честю і гідністю виконувати службово – бойові завдання.

будь у курсі подій

Усі новини
у Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58