Інформація
Діяльність
Інтеграція
Публічна інформація
Галерея
Більше про академію
більше про нас

Про академію

video
Національна академія Національної гвардії України – потужний багатопрофільний військовий заклад вищої освіти, який здійснює цільову підготовку військових фахівців

Майже 90 років Академія готує військових спеціалістів різних кваліфікацій. Курсанти навчаються за державним замовленням. Тісна взаємодія державного замовника та навчального закладу надає змогу підготувати компетентних випускників адаптованих до виконання завдань.

Після отримання дипломів випускники мають обов’язкове працевлаштування у Національної гвардії України та в інших силових структурах України. З 2013 року можливість навчатися в Академії не лише за цивільними, а й за військовими спеціальностями отримали й дівчата.

Організація навчання, заснована на багаторічному досвіді викладачів та базується як на класичних і перевірених методах, так і на сучасних методиках навчання з використанням новітньої тренажерної та обчислювальної техніки.

Підготовка офіцерів здійснюється на
5
факультетах
Оперативно-тактичний
Здійснює підготовку курсантів на посади командирів підрозділів спеціального призначення, командирів підрозділів зв’язку та командирів підрозділів Національної гвардії.
Детальніше
facult
Командно-штабний
Детальніше
facult
Факультет логістики
Детальніше
facult
Гуманітарний факультет
Детальніше
facult
Київський факультет
Детальніше
facult
our-tasks
Завдання, які сьогодні виконує Національна гвардія України

Вимагає від Академії підготовки сучасних та кваліфікованих офіцерів. Бойовий досвід, кращий досвід країн НАТО та країн міжнародної асоціації FIEP (фієп) активно впроваджується в навчальний процес і вимагає від викладачів та навчаємих ефективної взаємодії.

Все це задля досягнення головної мети – мирного та безпечного майбутнього кожного громадянина своєї країни.

А також...

Поряд із курсантами на факультеті логістики та гуманітарному факультеті навчаються студенти. Після випуску вони мають змогу реалізувати себе в усіх сферах суспільного життя.

Одночасно зі здобуттям обраної спеціальності студенти мають змогу навчатись за програмою підготовки офіцерів запасу на військовій кафедрі. Після дворічного навчання вони отримують офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».

Детальніше
photo
photo
будь у курсі подій

Новини

Усі новини
у Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58