наш факультет

Факультет логістики

Факультет логістики це структурний підрозділ Національної академії Національної гвардії України, до складу якого входять п'ять кафедр та три підрозділи курсантів.

Факультет спеціалізується на підготовці фахівців тилового та технічного напрямку.
254
Забезпечення військ (сил)

255
Озброєння та військова техніка

4 роки

перший бакалаврський рівень освіти

1,5 роки

другий магістерський рівень освіти

До складу факультету входять кафедри:

  • кафедра «Інженерної механіки»
  • кафедра «Ракетно-артилерійського озброєння»
  • кафедра «Автобронетанкової техніки»
  • кафедра «Менеджменту та військового господарства»
  • кафедра «Технічного та тилового забезпечення»

Підготовка цивільних фахівців (студентів) за кошти фізичних та юридичних осіб здійснюється за рівнями освіти "бакалавр" і "магістр" за спеціальністю "Автомобільний транспорт", "Менеджмент".

Підготовка військових фахівців (курсантів) здійснюється на тактичному рівні з терміном навчання 5 років (перший бакалаврський рівень освіти: 3,5 роки, другий магістерський: 1,5 роки):

- за спеціальністю "Озброєння та військова техніка" спеціалізацією "Експлуатація та відновлення автомобілів та бойових машин НГУ" та "Експлуатація та відновлення ракетного, артилерійського та стрілецького озброєння НГУ";

- за спеціальністю "Забезпечення військ (сил)" спеціалізацією "Продовольче та речове забезпечення НГУ".

Студенти, які отримують кваліфікацію бакалавра автомобільного транспорту за контрактною формою навчання, можуть надалі працювати за фахом у галузі транспорту і транспортної інфраструктури на первинних посадах інженер-механік, технік-конструктор (механік), в подальшому головний інженер, інженер-технолог на підприємствах інформаційного супроводу транспорту, в автосервісі, на фірмових і дилерських центрах автомобільних і ремонтних заводів, в маркетингових і транспортно-експедиційних службах, в системі матеріально-технічного забезпечення оптової та роздрібної торгівлі транспортною технікою, запасними частинами тощо. Для студентів, які засвоїли програму за освітнім рівнем "магістр", стає доступною ще й науково-педагогічна діяльність.

Підготовка військового фахівця здійснюється шляхом формування інтелектуальних підстав для майбутньої діяльності офіцера, підготовки випускника до виконання функціональних обов’язків на посадах командира взводу (роти, батареї) відповідно до своєї спеціальності; заступника командира роти з технічної частини та з тилу; командира ремонтної роти; командира роти забезпечення; начальника майстерні з ремонту озброєння, офіцера технічної частини, офіцера відділу тилового забезпечення, створення потенціальної бази для багатоваріантного вибору шляху подальшого військово-професійного становлення та кваліфікаційного удосконалення з урахуванням конкретних потреб Національної гвардії України.

Навчальні плани спрямовані на підготовку військових фахівців за спеціальностями факультету. Вагома частка тематики програм фахових та спеціальних дисциплін має практичну складову. А саме:

-     тактичні, тактико-спеціальні заняття та стрільби;

-     робота на тренажерах, з навчальною зброєю та на макетах техніки;

-     практичне водіння автомобілів та бойових машин;

-     комплексні польові виходи;

- військові стажування у частинах НГУ та практики на різноманітних авторемонтних підприємствах тощо.

Для забезпечення якісного та ефективного проведення занять на факультеті створена потужна навчально-матеріальна база як у пункті постійної дислокації так і в навчальному центрі:

-       спеціалізовані аудиторії для проведення лекційних та групових занять;

-       аудиторії, оснащені інтерактивними тренажерами;

-       лабораторії;

-       навчально-тренувальний комплекс з вогневої підготовки;

-       спеціалізовані аудиторії з вузлами та агрегатами ОВТ;

-       майстерні з ремонту та обслуговування зброї і техніки;

-     аудиторії з тренажерами, навчальною зброєю та макетами озброєння і техніки;

-     майданчики для розгортання рухомих засобів технічного обслуговування та ремонту зброї і техніки;

-       автодром;

-       військове стрільбище.

Науково-педагогічні працівники кафедр входять до складу Державної комісії з прийняття на озброєння НГУ сучасних зразків бронеавтомобілів, приймають активну участь в удосконаленні їх системи озброєння.

Офіцери кафедр спільно з науковцями Національного наукового центру Харківського фізико-технічного інституту проводять випробування сучасних засобів індивідуального броне захисту.

На кафедрах розроблені та ефективно впроваджуються методики підготовки екіпажів бронетранспортерів, розрахунків ПТРК та операторів ПЗРК з використанням сучасних інтерактивних тренажерів.

Велика увага на факультеті приділяється підвищенню якості навчального процесу з використанням результатів наукових досліджень. Кожен курсант та студент має можливість приймати участь в науково-дослідній роботі згідно зі своїми здібностями під керівництвом викладачів.

Серед наших курсантів та студентів постійні учасники наукових та науково-практичних конференцій і семінарів, наукових гуртків; переможці олімпіад та конкурсів наукових робіт.

Для курсантів створені відповідні побутові умови для відпочинку та дозвілля особового складу: затишне спальне приміщення, душові, побутовий та спортивний куточки, інтернет-клас тощо.

наставники
Обери свій

Інші факультети

faculty
Оперативно-тактичний
faculty
Командно-штабний
faculty
Факультет логістики
faculty
Гуманітарний факультет
faculty
Київський факультет
у Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58