В Академії привітали новопризначених офіцерів
26 Червень 2017

В Національній академії Національної гвардії України привітали офіцерів, які після навчання проходитимуть службу в навчальному закладі.

Два лейтенанти та вісім офіцерів, що здобули оперативно-тактичний рівень підготовки обіймуть відповідні посади в навчальному закладі. Випускників представив начальник Академії під час проведення загально академічного розводу на заняття.

«Я вітаю офіцерів з призначенням на посади в Академії. Кожен із вас повинен пам’ятати, що на офіцера Академії покладається подвійна відповідальність за себе і за підлеглий особовий склад, яким ви керуватимете та навчатимете. Будьте кращими у всіх питаннях військової служби і неодмінно станете прикладом для підлеглих, а для військового це найкраща винагорода», - зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.

Офіцерам, які досягли високих показників в службі та зразково ставились до виконання поставлених завдань, начальник Академії нагородив відомчими нагородами та відзнаками обласної державної адміністрації.

Крім Академії, 308 лейтенантів сьогодні розпочинають проходження служби у військових частинах по всій Україні. Пройшовши навчання, вони обіймуть посади, на які вони були призначені згідно з попереднім розподілом за умови урахуванням рейтингу серед усіх випускників.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 730.