Зустріч лідерів студентського самоврядування вишів України
30 Жовтень 2017

У стінах Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, місто Київ, за підтримки Міністерства освіти і науки України, відбулася зустріч студентства, щодо змін до закону України «Про вищу освіту». Участь у заході взяли близько 70 лідерів студентського самоврядування з усієї України, у тому числі і студентка гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України Алла Воловик.

На заході були  запрошені такі гості,як директор департаменту вищої освіти при Міністерстві освіти і науки України Олег Шаров, експерт Реанімаційного Пакету Реформ – РПР Олена Панич, голова Наглядової ради та екс-президент ГО «Українська асоціація студентів» Єлизавета Щепетильникова.

Топ-темою в ході дискусії стала система управління ВНЗ, зокрема студентами була запропонована дворівнева система, в якій йде розподіл наукової та організаційної сфери. Таким чином у виші буде діяти два органи, які врівноважують між собою права та обов'язки, управління до якого залучені студентство та науково-педагогічний персонал, управління за якого розподіл праці відбувається здоровим шляхом.

Іншими важливими темами на обговоренні стали: студентські профспілки, , фінансування коледжів та система фінансування вищої освіти загалом, права курсантів-військовослужбовців у самоврядуванні, мобільність, ЗНО для магістрів та багато іншого.

«У результаті зустрічі у лідерів студентського самоврядування  та інших активістів українських ВНЗ з’явився шанс удосконалити вищу освіту в нашій країні і стати безпосередніми учасниками творення нашого майбутнього», - каже Алла Воловик.

Студентське самоврядування НАНГУ