В Академії команда експертів НАТО навчає силовиків України
21 Березень 2018

На базі Національної академії Національної гвардії України проходить курс, під час якого міжнародні експерти навчають військовослужбовців Національної гвардії та силових відомств України.

Головною метою курсу є напрацювання умінь та навичок, які направлені на виховання доброчесності під час операцій з підтримки миру. Сьогодні представники програми НАТО з розбудови доброчесності, прозорості та зниження корупційних ризиків разом зі слухачами  курсу обговорили низку питань щодо міжнародної антикорупційної законодавчої бази та антикорупційних заходів в поточних миротворчих місіях НАТО та ООН.

«Курс з виховання доброчесності дозволяє отримати широкий спектр інформації щодо принципів і стандартів міжнародних організацій у сфері безпеки. Під час курсу представники програми проводять не лише лекційні заняття, а й залучають нас до відпрацювання практичних завдань.  Дійсно, експерти з міжнародного миротворчого центру мають достатньо досвіду та знають дієві шляхи вирішення проблемних секторів діяльності підрозділів під час виконання завдань з підтримки миру»,  - зазначив учасник майор Ігор Поцебін.

Під час групових вправ, учасники курсу на практиці вирішували ймовірні ситуації та завдання від фахівців з міжнародного миротворчого центру. Робота в групах направлена на спільний аналіз та вирішення проблемної ситуації з досвіду кожного учасника команди.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 672.