В Академії узгодили проведення курсів із залученням представників Збройних Сил Канади (відео)
6 Квітень 2018

Керівництво Академії та представники головного управління Національної гвардії України обговорили із військовослужбовцями Збройних Сил Канади започаткування проведення спеціальних курсів на базі навчального закладу.

«Курс, який ми пропонуємо включає в себе лекції та практичні заняття, щодо прийняття військових рішень та виявлення лідерських якостей при виконанні функціональних обов’язків військовослужбовців Національної гвардії. Наші інструктори поділяться досвідом з учасниками та запропонують нові підходи та техніку навчання курсантів», – зазначив офіцер взаємодії з НГУ об’єднаної оперативно-тактичної групи – Україна – ЗС Канади капітан Жан Кул.

Початок курсу попередньо запланований на четвертий квартал 2018 року. Орієнтована кількість учасників складатиме близько 30 військовослужбовців. Це категорія викладачів та командирів підрозділів Національної гвардії. Під час зустрічі представники делегації ознайомились із специфікою підготовки майбутніх офіцерів Національної гвардії України, історією та навчальними потужностями Академії.

Офіцери Збройних Сил Канади запропоновували допомогу щодо розробки та впровадження курсу в навчальну програму Академії.

«Щодо підготовки зі своєї сторони ми проведемо відбір учасників, яким насправді необхідні знання, які ви плануєте надати протягом курсу. Кожний міжнародний курс, який проводиться на базі Академії мотивує нас до розвитку та впровадження нових знань в процес підготовки майбутніх офіцерів. Ми залюбки будемо брати участь в цьому процесі в майбутньому», – звернувся до представників делегації т.в.о. першого заступника начальника академії  з навчально-методичної та наукової роботи полковник Володимир Тробюк.

Загалом, між керівництвом Академії та представниками делегації було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, розширення тематики проведення курсів та створення навчальної платформи підготовки фахівців, що будуть імплементувати стандарти НАТО у службово-бойову діяльність Національної гвардії України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 390.