180 майбутніх офіцерів Національної гвардії присягнули захищати Україну та її народ (Відео)
8 Вересень 2018

В Національній академії Національної гвардії України відбулися урочистості з нагоди складання гвардійцями військової присяги. Цього року своє навчання в Академії Нацгвардії розпочали майже 400 курсантів. З числа яких більше ніж 200 вже є військовослужбовцями  Нацгвардії і мають досвід проходження служби у військах. Серед першокурсників 48 учасників бойових дій, 23 вихованця військових ліцеїв, 15 представників військових династій та 12 кандидатів в майстри спорту.

Загалом на вірність українському народові присягнули 150 хлопців та 27 дівчат,  які на рівні пройшли всі етапи відбору.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський: «Сьогодні  розпочинається ваше нове життя. Кожен із вас міг обрати будь-яку професію, але ви зробили крок вперед і обрали саме Національну гвардію України. Обрали в нелегкий для країни час. В Академії є все необхідне для того, щоб ви здобули справжні навички і вміння професійного офіцера і згодом поповнили підрозділи Нацгвардії. Гідно несіть свою службу та завжди пам'ятайте слова присяги, яку ви склали в присутності своїх батьків, товаришів, офіцерів. Хай щастить!».

Від імені представників Харківської обласної державної адміністрації та обласної ради особовий склад Академії привітав Директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій Максимов.

Протягом  свого навчання гвардійці будуть опановувати військову справу офіцера Національної гвардії України за різними спеціальностями на чотирьох факультетах: командно-штабному, логістики, гуманітарному та Київському.

«Сьогодні ми урочисто склали військову присягу, - сказав першокурсник Назар Зубков. Національна академія підготувала цілу плеяду високопрофесійних, вірних військовому обов'язку офіцерів. І я щиро сподіваюся, що ми станемо такими ж офіцерами, будемо дотримуватися славних традицій нашого навального закладу».

Особовий склад Академії вшанував пам’ять військовослужбовців, які загинули захищаючи мир, спокій, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Героїв. Пастирське благословення та освячення провів військовий священник Національної академії отець Григорій.

Після урочистої частини військового ритуалу відбулась зустріч командування навчального закладу з батьками. Під час зустрічі були представлені командування Академії та безпосередні командири курсантських підрозділів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 1098.