Особистості, що «пишуть» історію: Євген Івлєв (проект до п’ятої річниці Дня Національної гвардії України)
22 Березень 2019

Друзі, разом із студенткою Харківської Державної академії культурими підготували проект до Дня Національної гвардії України. Тепер, щодня до 5-ої річниці ми будемо публікувати матеріал про особистості Академії, які мають незвичні досягнення. Розпочинаємо.

Гордість Національної академії Національної гвардії України.

«Честь. Мужність. Закон.» — вичерпне гасло Національної гвардії України, що характеризує не лише основні принципи військової структури, а й самих гвардійців.

Імідж кожної організації створюють особистості, які власною першістю у будь-яких починання «пишуть» її реноме. Національна академія Національної гвардії України — це хлопці та дівчата військовослужбовці, якими пишаються не лише їх батьки, а й уся Нацгвардія.
Знайомтеся: Євген Івлєв — майстер спорту України міжнародного класу з тайського боксу. Шлях чоловіка, тоді ще школяра, почався з мрії стати спецпризначинцем: «Моє рідне місто — Мелітополь, і ось, ще навчаючись у школі, я починаю цікавитися спецназом, унікальність і серйозність якого мене приваблювали», — ділиться спогадами Євген. Оскільки спортом він займався з самого дитинства та за своєю ініціативою, то й фізично хлопець був повністю готовий до служби у військах спеціального призначення: «Моїм рішенням було стати спецпризначинцем в Олександрії, там я й розпочав свою військову службу, коли здав вступні фізичні нормативи на одні п’ятірки», — продовжуючи ділитися, додав гвардієць.

На нашу думку, життя та біографія особистостей з великої літери, які відзначилися певними досягненнями, дає змогу проілюструвати певну статистичну закономірність: життєвий шлях людини, що прямує вгору завжди буде тернистим. Так сталося й у нашого героя. Євген із 2014 до 2017 включно років виконував свій обов’язок у тодішній зоні проведення АТО (нині ООС). За словами самого чоловіка подібні події його загартували: «Я можу Вам сказати, що там “гартується сталь”, тобто формується особистість, до того ще у мене довершився погляд на життєві цінності».

Військовий шлях чоловіка на цьому, звичайно, не закінчився, і той вирішив вступити до Національної академії Національної гвардії до командно-штабного факультету. Наразі Євген Івлєв — старший сержант, він навчається на другому курсі. «Коли я почав тут навчання, то про мої інтереси та досягнення почали цікавитися, і те, що я доволі ґрунтовно займався тайським боксом зіграло свою роль — я став членом збірної команди від Національної академії Національної гвардії України з рукопашного бою». Євген разом із хлопцями, що представляють команду від Академії НГУ, є справжньою гордістю вишу, і підтвердженням цього є досягнення. Почалося все з 2017 року, коли хлопці зайняли друге місце по Україні з рукопашного бою. І ось, нещодавно, у 2019 році ці ж хлопці, команда НА НГУ вже на чемпіонаті світу з рукопашного бою посідає почесне друге місце — це справжня гордість Академії та і всієї Національної гвардії. «Ми продовжуємо наші тренування і працюємо на нові досягнення», — запевнив нас Євген.

Світ рухають люди, які сприяють не лише самовдосконаленню, а й процвітанню тих, хто поруч із ними. На нашу думку, такі хлопці, як Євген, слугують прикладом сказаного, адже як бути гордістю Національної гвардії, так і формувати позитивний імідж для неї — надзвичайно почесно.

Автор Анастасія Посашкова