В Академії відзначили 5-річчя Національної гвардії
25 Березень 2019

У Національній академії пройшов концерт з нагоди п’ятої річниці створення Національної гвардії України.

«Шановні військовослужбовці, ветерани та працівники Академії! Вітаю вас з п’ятою річницею з Дня створення Національної гвардії України. Саме Академія є єдиним навчальним закладом в системі Національної гвардії, який готує військових  спеціалістів для гвардійських підрозділів. Робота офіцерів, викладачів та працівників навчального закладу є неоціненною, адже завдяки професіоналізму Академія випускає кращих фахівців, які продовжують славні традиції захисників України. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, а вашим родинам – злагоди, гармонії та добробуту», - привітав присутніх заступник начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Сергій Мартиненко.

На адресу Академії надійшли привітання від Міністра оборони України та Міністра внутрішніх справ, командувача Національної гвардії, керівництва області та міста, ректорів вищих навчальних закладів.

З вітальними словами виступив голова спілки ветеранів АТО в Харківській області Павло Федоров: «Шановні присутні! Сьогодні для мене велика честь брати участь у даному заході. Я звертаюся зі словами подяки до всього особового складу Національної академії, адже ви вкладаєте багато зусиль для того, щоб Національна гвардія була елітним військовим формуванням. У суспільства високий рівень довіри до гвардії і в цьому є ваша заслуга. Бажаю вам миру та злагоди. Зі святом!».

Під час заходу присутні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели героїв-вихованців Національної академії.

З нагоди річниці, 32 військовослужбовця Академії нагородили медалями, відомчими відзнаками, грамотами та нагрудними знаками.

Для всіх присутніх з пісенним поздоровленням виступили духовий оркестр Академії, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака та великий академічний Слобожанський Ансамбль пісні і танцю.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 311.