На Київському факультеті відзначили п’яту річницю з Дня створення Національної гвардії України
25 Березень 2019

Особовий склад підрозділу зібрався у будинку культури села Білогородка Києво-Святошинського району міста Києва задля урочистого відзначення професійного свята.

До усіх присутніх звернувся начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко: «Національна гвардія України – це відповідь українського суспільства та держави на найгостріший виклик сьогодення – посягання на суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Випускники – офіцери Академії гідно виконують покладені на них завдання в районі проведення операції об’єднаних сил, ні на крок не відступаючи, жертвуючи власним життям. Можу з упевненістю сказати, що усі ви доклали чимало зусиль для того, щоб сформувати справжній, міцний фундамент подальшої службової кар’єри майбутніх офіцерів Національної гвардії України. Від щирого серця бажаю усім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, мирного неба, впевненості в собі і своїх силах».

Молитвою розпочав своє звернення до аудиторії капелан підрозділу отець Петро Шиндлярський: «Помолимося за мир, добро на землі та згадаємо усіх, хто поклав своє життя за благо кожного з нас».

В урочистостях брали участь і почесні гості: представники Києво-Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та Білогородської селищної ради, вони привітали військовослужбовців з професійним святом, побажали наснаги, добробуту та миру.

У ході заходу військовослужбовців факультету було заохочено відомчими відзнаками, грамотами, подяками та черговими військовими званнями.

Своїми талантами та теплом з гвардійцями поділилися артисти Будинку культури села Білогородка. Вони вразили піснями, танцями, акробатичними номерами. Військовослужбовці радо віддячили їм оплесками, посмішками та захопленими поглядами, ще раз переконавшись у прагненні майбутнього покоління до кращого.

Автор: лейтенант Альона Крижановська

Фото авторапереглядів - 189.