В Академії провели науково-практичний семінар з питань внутрішнього аудиту
4 Квітень 2019

В Національній академії Національної гвардії України на кафедрі бойового та логістичного забезпечення пройшов науково-практичний семінар. Захід був присвячений питанням внутрішнього аудиту в Національній гвардії України.

В роботі семінару взяли участь представники Головного управління НГУ - начальник відділу внутрішнього аудиту полковник Сергій Матузка та його заступник підполковник Руслан Пономарьов, науково-педагогічні працівники та слухачі оперативно-тактичного факультету Академії.

«Головною метою сьогоднішнього семінару є формування єдиних поглядів на цілі та завдання проведення внутрішнього аудиту в системі Національної гвардії України. Крім того, під час заходу фахівці підрозділів мають змогу удосконалити професійну підготовку та ознайомитись з нововведеннями», - зазначив полковник Сергій Матузка.

Учасники розглянули актуальні питання стану та розвитку внутрішнього аудиту та провели аналіз аудиту підрозділів Національної гвардії України.

«Обговорення актуальних питань протягом семінару дозволило сформувати у офіцерського складу розуміння важливості економного, результативного та ефективного використання бюджетних коштів на забезпечення діяльності підрозділів Національної гвардії України», - підсумував начальник кафедри бойового та логістичного забезпечення полковник Руслан Кайдалов.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 182.