На Київському факультеті активно проходять заняття на курсі інтенсивного вивчення іноземної мови
5 Квітень 2019

Вже у кінці квітня на Київському факультеті відбудеться випуск другого набору військовослужбовців Національної гвардії України, які виявили бажання покращити навички володіння англійською мовою та отримати сертифікати відповідно до вимог NATO STANAG 6001.

Слухачі курсу діляться своїми враженнями про перспективи, покладені на вивчення мови, про майбутнє застосування знань під час виконання службових обов’язків та про те, чи можна у такий досить короткий термін подолати «мовний бар’єр» у спілкуванні з іноземцями.

Одним із слухачів курсу є начальник відділу оперативного управління штабу Національної гвардії України полковник Олександр Лілявський: «Ні для кого не секрет, що англійська мова найуживаніша у світі. Наша структура розвивається, рухається вперед до нових стандартів. У школі і у військовому училищі я вивчав німецьку, знаю її добре, а от з англійською обставини склалися інакше», - посміхається гвардієць.

«Тому ці три місяці для мене є надважливими. Мені подобається організація навчального процесу та робота викладачів. Щодня використовують різні форми подачі матеріалу, вивчення слів, що цікаво та полегшує процес засвоєння», - додає Олександр.

Постійні заняття та спілкування з носієм мови, радником з питань доктрини та освіти Офісу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні майором Корі Бурія, звичайно, вносять свій величезний вклад у навички комунікації з представниками іноземних держав.

Усі десять військовослужбовців покладають великі сподівання на отримані знання, вони стали для них поштовхом для подальшого поглибленого вивчення іноземної мови та роботи над собою.

Слід зазначити, що проміжне тестування вже на курсах показало покращення якості знань порівняно з результатами попереднього відбору у Головному управлінні.

Автор: лейтенант Альона Крижановська

Фото авторапереглядів - 171.