Офіцери Академії розповіли ліцеїстам про підготовку офіцерів Нацгвардії
5 Квітень 2019

Представники Національної академії Національної гвардії України завітали до ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот».

Офіцери-магістри на чолі з заступником начальника оперативно-тактичного факультету по роботі з особовим складом полковником Анатолієм Желаго розповіли про службу та навчання в Академії Нацгвардії.

«У наш час бути військовим - це почесний обов’язок і ви вже стали на шлях захисника Батьківщини. Зараз, опановуючи свої перші кроки професійного шляху, у вас є можливість продовжити навчання в лавах сучасної армії. Щороку до Академії Нацгвардії вступають випускники ліцею і вони показали себе як амбіційні та патріотично налаштовані. Тож, якщо у вас є бажання бути професійним військовим, то Академія Національної гвардії України чекає на вас», - розпочав захід полковник Анатолій Желаго.

Під час спілкування з ліцеїстами офіцери розповіли про умови навчання та служби в Академії Нацгвардії. Гвардійці ознайомили майбутніх абітурієнтів з новітніми досягнення вишу і відзначили переваги навчання в Академії. Багато юнаків та дівчат задавали відповідні запитання та отримали всю необхідну та детальну інформацію про умови вступу.

Вихованців ліцею зацікавили банери та буклети, які наочно висвітлюють діяльність навчального закладу.

Представлені  відеоролики та презентації умов служби та побуту, об’єктів навчально-матеріальної бази закладу справили враження на ліцеїстів та зацікавили, як пріоритетний вищий навчальний заклад.

«Я свідомо обрав військове навчання в ліцеї й в подальшому ставлю собі за мету стати офіцером, тому вже зараз націлений на навчання в Академії Нацгвардії», - поділився своїми враженнями вихованець ліцею Дмитро Лазарєв.

По закінченню заходу, полковник Анатолій Желаго побажав юнакам зробити правильний вибір для здобуття вищої освіти.

 Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 356.