На командно-штабному факультеті підбили підсумки польового виходу випускників
19 Квітень 2019

Курсанти-випускники командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України повернулися з заключного в їх навчанні польового виходу.

Заняття з курсантами проводилися у навчального центру та на полігоні 92-гої окремої механізованої бригади Збройних сил України. Майбутні офіцери відточували вміння зі стрільби та управління вогнем, тактичної підготовки, управління діями підрозділів та інших профільних дисциплін.

У центрі культури пройшло підведення підсумків комплексного польового виходу. Розпочався захід з презентацій всіх офіцерів-викладачів, які висвітлили перебіг занять та успіхи курсантів.

Вони  зазначили, що кожен випускник згідно з посадою відпрацював своє завдання в межах загальної тактичної обстановки та відзначили кращих гвардійців. За словами викладачів, випускники інтенсивно вдосконалили свої теоретичні знання на практиці протягом усіх етапів проведення польового виходу та відмітили гідні знання з військової справи, витримку та згуртованість гвардійців Академії Нацгвардії.

«Курсанти отримали безцінний досвід в організації та несенні служби в заслоні, на блок-посту, опорному пункті механізованого взводу, пункті управління. Гвардійці практично відпрацювали порядок проведення перевірки автотранспорту та огляду громадян, а також приймали рішення під час ускладнення обстановки та діяли згідно з бойовим розрахунком. Також завдяки якісному підходу до проведення польового виходу, курсанти набралися тих практичних навичок, які вже зовсім скоро знадобляться їм у військах. Крім того, спостерігаючи за випускниками, я бачу високу вмотивованість і готовність виконувати навіть найскладніші завдання», - зазначив начальник командно-штабного факультету полковник Вячеслав Овчаренко.

Курсанти, які отримали відмінні результати під час проведення польового виходу, були заохочені грамотами.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 209.