Курсантка Академії Нацгвардії стала учасником лідерської програми «Амбасадори Цілей сталого розвитку»
25 Квітень 2019

Унікальна лідерська програма для молоді «Амбасадори Цілей сталого розвитку» - це програма для молоді, яка має на меті закликати до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі. Програма поширює 17 цілей, які є розвитком успіху, а саме кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, мир і справедливість. Організаторами програми є експертна організація Центр «Розвиток корпоративної відповідальності», яка впродовж уже 10 років займається впровадженням соціальної відповідальності задля системних і якісних змін в Україні.

Курсантка гуманітарного факультету сержант Христина Бойчук взяла участь у всеукраїнському відборі, де стала одним з 50-ти потенційних претендентів та була обрана «Амбасадором Цілей сталого розвитку у сфері гендерної рівності.

«Я надзвичайно горда тим, що мою можливість долучитися до зміни світу та впровадження Цілей сталого розвитку ООН в Україні. Я вже маю певну практику у впровадженні політики гендерної рівності у Академії та у Харкові, проте ця програма надасть мені змогу масштабувати свою роботу, а також залучити до втілення нашої спільної мети молодь, громадськість та владу», - поділилася враженнями сержант Христина Бойчук.

Нещодавно відбулася перша стратегічна сесія програми, на якій відбулося знайомство з усіма учасниками проекту, організаторами та представниками організацій, що надають підтримку. З вітальними словами та порадами до Амбасадорів звернулися засновники програми та інші поважні гості.

«Ми перше покоління, яке усвідомлює свою відповідальність перед планетою та суспільством. Зараз молодь стала рушієм змін у світі, тому ми вирішили започаткувати лідерську програму для молоді «Амбасадори Цілей сталого розвитку», щоб дати їм необхідні навички та можливості для ефективного просування цих змін», - підсумувала голова Центру «Розвиток корпоративної відповідальності» Марина Саприкіна.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 203.